Już od dłuższego czasu zamieszkuję w dużym mieście. Mam również tam świetne stanowisko. Jestem kierownikiem. Nadchodzi właśnie sylwester i jak to bywa w większości zakładach organizowane są imprezy firmowe Poznań.
Mogłem się spodziewać, że zostanę zaproszony przez szefa. W końcu stanowisko kierownika to już było coś.
Nie myliłem się. Zostałem zaproszony z tygodniowym wyprzedzeniem do sali bankietowej. Wiedziałem, że będzie to świetny czas i na pewno będę się dobrze bawić.
Jak wiadomo na takie imprezy należy odpowiednio się ubrać. Jako, że długo nie przymierzałem swojego garnituru to okazało się, że jest on na mnie za mały. Czekał mnie więc dodatkowy wydatek.
Zaraz po świętach udałem się do sklepu i zakupiłem garnitur. Nie był to tani zakup, ale zdecydowanie był warty swojej ceny.
Wielkimi krokami zbliżała się impreza. Stwierdziłem, że mój wygląd zewnętrzny pozostawia dużo do życzenia. Postanowiłem więc zgubić kilka kilogramów. Wiedziałem, że nie będzie to proste zadanie, zwłaszcza że miałem na to tylko 5 dni.
Postanowiłem zastosować odpowiednią dietę oraz dużo biegałem. Dzięki temu udało mi się troszkę wizualnie wyszczupleć.
Nadszedł wreszcie ten dzień. Ubrałem się w swój nowy garnitur i poszedłem na przyjęcie. Bawiłem się świetnie mimo, że wszystkiego nie pamiętam. Polecamy: lampy nowoczesne.